PZW Ząbki Koło Wędkarskie nr 61 kolopzw61@wp.pl

Opłacenie kart 2019

Opłat za karty wędkarskie oraz wszelkich formalności z nimi związanych można dokonać:

W Sklepie Zoologiczno-Wędkarskim przy ul. Batorego 18A w Ząbkach pn-pt.8-20 sob.8-17 niedz. kontakt tel. 666-400-664

Zapraszamy!

Sponsorzy Koła

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Start
Zawody spławikowe o tytuł Mistrza Koła 21.04.2018 Pętla Autobusowa kanał żerański PDF Drukuj Email
Wpisany przez jarek   
środa, 18 kwietnia 2018 23:15

Zarząd Koła zaprasza wędkarzy na:
Zawody spławikowe o tytuł Mistrza Koła 61 Ząbki

które odbędą się dnia 21.04.2018r (sobota)

Zawody odbędą się na: Kanał żerański– „Pętla”
(przy pętli autobusowej na ul. Białołeckiej)

MAPA Dojazdu

Zbiórka zawodników o godz. 6.00 (obok pętli autobusowej)

Rozpoczęcie o godz. 8.00

2 tury – po 3 godz.

Zawody rozgrywane na 1 wędkę

Udział w zawodach mogą brać tylko wędkarze z opłaconymi składkami na rok 2018.

Zapisy do 19.04.2018 (Czwartek)

w sklepie wędkarskim u Skarbnika ul. Batorego 18A
więcej informacji pod numerami telefonów:
Sławek Pisarczyk tel: 604-49-39-31
Jarek Pisarczyk tel: 666-400-664

Regulamin:
- siatka minimum 3 m długości, 40 cm średnicy lub 50 cm przekątna (dla siatek prostokątnych)
- limit zanęty ( w tym glina/ziemia) 15 litrów na turę
- limit robaków 2 litry na turę w tym max. 1 litr ochotki i/lub jokersa
- łowimy zgodnie z RAPR, wymiary i okresy ochronne zgodne z RARP.

Regulamin"
do 6:00 zbiórka zawodników
6:00 - przywitanie, losowanie stanowisk na I i II turę
6:30 - przejście na stanowiska
8:00 - I sygnał - nęcenie zanętą ciężką
8:10 - II sygnał - rozpoczęcie I tury
10:55 - III sygnał - 5 minut do końca I tury
11:00 - IV sygnał - koniec I tury
11:00 - 12:30- ważenie, posiłek, zmiana stanowisk
12:30 - V sygnał - nęcenie zanętą ciężką
12:40 - VI sygnał - rozpoczęcie II tury
15:25 - VII sygnał - 5 minut do końca II tury
15:30 - VIII sygnał - koniec II tury
15:30- 16-30- ważenie, podliczenie wyników
16:30- ogłoszenie wyników
17:00 - koniec zawodów

Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 23:21
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 PZW Ząbki Koło Wędkarskie nr 61 kolopzw61@wp.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. joomla themes, reseller hosting

Recommended service:
online dating site